pasja  tarugo
This template is provided by OpenElement and was made in partnership with Sensode.
A complete FAQ is available describing various elements composing it (see the FAQ page in the Site Explorer on the left).
In case of questions, please visit the forum.
This text block can safely be removed and will not appear on the page.
o stronie 
Pasja kryje się w małych rzeczach które nas otaczają!
Strona poświęcona jest pasji, która stanowi wyzwanie i pcha do przodu by odkrywać nieznane.  
Rzeczy, które tu są prezentowane wytwarzane są ręcznie wedle własnych pomysłów lub zainspirowanych przez przypadkowe spostrzeżenia.
Jak zaskakujące wydaje się spojrzenie na świat oczami dziecka, które nie wie, że tak nie można lub nie da się gdyż wyobraźnia podsuwa miliony pomysłów by sprawić by się dało.
 
Strona ta powstała w czasie choroby i powoli się rozwija.  
Mam nadzieje że w dobrym kierunku – jeżeli uważasz inaczej opuść to miejsce.  
 
PS.: proszę nie dziwić się, że są tu błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne przecież posługujemy się jednym z najtrudniejszych języków na świecie.

Manufaktura daje przyjemność odkrywania piękna w zwykłych rzeczach by otaczający świat był wyjątkowy. Wyjątkowy świat to wyjątkowi ludzie i chwile których wspomnień warto nie zapomnieć.
czy Horoskop wskazuje prawdę
Pies nigdy nie zawiedzie swojej rodziny i przyjaciół, jest bowiem szczery i wierny. Na pierwszym miejscu stawia innych, chociaż zanadto się przejmuje różnymi sprawami. Czasami może być nieco przytłaczający, właśnie z powodu zbytniej troskliwości. Nie każdemu to odpowiada. 
 
Tym bardziej że Pies jest zdolny nagle przejąć kontrolę nad sytuacją, nawet jeśli ta nie dotyczy bezpośrednio jego osoby. Niektórzy myślą wówczas, że Pies jest wścibski i wtrąca się w nie swoje sprawy. W rzeczywistości on chce tylko pomóc. 
 
Bogactwo, sława i status społeczny niewiele znaczą dla Psa. Bardziej koncentruje się on na swoich bliskich i przyjaciołach. Zrobi wszystko, aby wesprzeć ich w kłopotach. To wspaniała cecha i niewiele innych znaków chińskiego zodiaku może się nią poszczycić. 
 
Kiedy Pies wybierze sobie jakieś zagadnienie, nie spocznie, dopóki nie osiągnie w nim biegłości. Zawsze kończy, co raz zaczął. Cierpliwość i wytrwałość czynią z niego niesamowitą osobę, godną naśladowania i zdobywającą powszechną sympatię. 
 
Pies uwielbia: 
 
- swoich przyjaciół; 
- tajemnicze zjawiska, niezwykłe miejsca; 
- wszystko, co związane z parapsychologią. 
 
Pies nie cierpi: 
 
- nieprzewidywalnych sytuacji; 
- ludzi ukrywających swoje intencje; 
- nudnych faktów negujących istnienie UFO, wilkołaków i innych tego typu rzeczy. 

Chiski wskazuje pozytywy
Pies jest lojalny i uczciwy, sympatyczny i życzliwy. Ze względu na silne poczucie lojalności zrobi wszystko dla osoby, która jest dla niego najważniejsza. Nie cofnie się przed niczym. Nawet jeśli miałby poświęcić swoje życie – jest na to gotów w każdej chwili. 
 
Ponieważ Pies nie jest zbyt dobry w komunikacji, ma trudności w przekazywaniu swoich myśli innym. Z tego powodu często sprawia wrażenie osoby upartej. To nie jest prawda. Pies po prostu nie umie prowadzić dyskusji. Jeśli okazać mu nieco cierpliwości, z pewnością dojdzie się do porozumienia. 
 
Człowiek urodzony w roku Psa jest z natury dobry, więc raczej nie zostanie przestępcą. Nie ciągnie go nieuczciwe zdobywanie czy to pieniędzy, czy poważania wśród ludzi. On potrzebuje spokojnego życia i rodziny. Mając to wszystko, szybko zapomina o tym, jak nieprzyjemny może być świat. 
 
Można powiedzieć, że Pies próbuje (na swój sposób) uczynić świat lepszym miejscem do życia. Jak to robi? To nic trudnego. Wystarczy pomagać innym i nie dbać tylko o własne interesy. Pies to wie i z całych sił zawsze wspiera innych. 
 
Jest do tego stopnia dobroduszny, że jeśli zostanie zdradzony lub oszukany – przeżyje prawdziwy szok. Coś takiego nie mieści mu się w głowie. Może wówczas wpaść w pesymistyczny nastrój i uznać świat za zły i niegościnny. Będzie krytykować i szukać dziury w całym, nawet jeśli ktoś podsunie mu mnóstwo pozytywnych przykładów piękna. 
 
Człowiek urodzony w roku Psa prowadzi bogate życie wewnętrzne, kładąc nacisk na bardziej osobiste aspekty egzystencji. Często zatapia się w myślach i może godzinami zajmować się różnorakimi zagadkami i ciekawymi łamigłówkami. Im bardziej tajemnicze zjawisko, tym bardziej będzie chciał je rozpracować. 
 
Pies jest skłonny do poważnego stylu życia. To ktoś, kto wykona swoją robotę, ale rzadko wykracza poza zakres tego, o co go poproszono. To dlatego, że dla niego ważniejszy jest fakt realizacji zadania niż imponowanie innym. Woli cieszyć się tym, co robi, zamiast poświęcać się w imię zysków – czy to materialnych, czy społecznych. 
 
Najważniejsze zalety Psa: 
 
Bezinteresowność – celem jego działań nie są własne korzyści, ale dobro innych osób. 
Wierność – zawsze postępuje zgodnie z panującymi zasadami i własnymi przekonaniami. 
Lojalność – uczciwy w stosunkach z ludźmi, nie zdradza ich zaufania. 
 
Inne zalety Psa: uprzejmy, pomocny, serdeczny, skromny, oddany, filozoficzny, uległy, dyskretny, inteligentny, entuzjastyczny. 
 
Największe wady Psa: 
 
Pesymizm – Pies ma skłonność do skupiania się na negatywnych stronach życia. 
Niepokój – bardzo często się denerwuje, nawet nie mając ku temu wyraźnego powodu. 
Podejrzliwość – Pies nie obdarza zbyt łatwo zaufaniem, zawsze węszy jakiś spisek. 
 
Inne wady Psa: nieprzyjemny, złośliwy, obłudny, wyciągający pochopne wnioski i sądy, kłótliwy, nerwowy, niespokojny, trudny we współżyciu.
a zawsze pozytywny na swój temat cieszą
Pies jest często bardzo nieśmiały, szczególnie kiedy przebywa w większych grupach. Trudno jest mu się przekonać do rozpoczęcia rozmowy z interesującą osobą. Zanim wykona pierwszy krok, musi się upewnić, że obiekt westchnień odwzajemnia jego uczucia. Jest bardzo wrażliwy, dlatego nie potrafi znieść odrzucenia. 
 
Mimo że w większości przypadków człowiek urodzony w roku Psa nie zna wielu sposobów na zaspokajanie emocjonalnych potrzeb swojej bratniej duszy, zdecydowanie należy do najbardziej lojalnych partnerów ze wszystkich znaków chińskiego zodiaku. 
 
Dysponuje wieloma sympatycznymi cechami, które w miłości są wręcz bezcenne. Należą do nich chociażby życzliwość, troska i odpowiedzialność. Wielu ludzi pragnie takich cech u swojego partnera, więc Pies jawi się często jako wcielenie miłosnych marzeń. 
 
Niestety, łatwo można Psa zranić. Wystarczy kilka słów, by zamknął się w sobie i obraził na cały świat. Lepiej nie oszukiwać go w kwestiach miłosnych ani w żadnych innych. Szczerość jest najlepszą metodą na zdobycie zaufania Psa.
SaGA
Zegar 
Tego dnia Pan Zbigniew jak co dnia pil kawe.
List 
juz niebawem
Gazeta
Juz niebawem
Kontakt
Masz pytania - napisz.
Adres:

mrozyrys@o2.pl

send
©2016 - OPENELEMENT. TEMPLATE directed by  SENSODE